Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

ŽIVOTNÉ PRINCÍPY,

KTORÉ TI ZLEPŠIA ŽIVOT

Toto by si mal/a vedieť, aby si nemusel/a ísť životom POKUS/OMYL

Čas beží! Využi túto špeciálnu ponuku skôr, než bude neskoro.


12

DAYS

10

HOURS

22

MINUTES

36

SECONDS

27,77

7,77 €

Tento 30-minútový živý workshop zmení tvoj pohľad na život

ONLINE WORKSHOP

PREKVAPÍ ŤA, AKO MÔŽE BYŤ TVOJ ŽIVOT OVPLYVNENÝ...

  • Osud a určenie života

  • Ako na kvantový skok v živote

  • Osudové roky a ich význam

  • Ako využiť ročnú energiu

  • Čo sú ročné cykly

  • Znamenia a ich presnosť

  • Kedy začať podnikať aby to lepšie išlo

JEDINEČNÁ ŠANCA SPOZNAŤ:

Maros Verba

Maroša Verbu 

Zakladateľ Nefér Výhoda™ 

Jozef Jankaj

Jozef Jankaj

Expert na numerológiu s vyše 20-ročnými skúsenosťami

ČO SA ĽUDIA HOVORIA O NEFÉR VÝHODA™

referencia Vierka Bejdová

Som rada, že konečne môžem spolupracovať s ľuďmi, ktorí k svojej práci pristupujú profesionálne, ľudsky a sú ochotní mi poradiť tie správne kroky k rozvíjaniu môjho podnikania.

referencia Tomáš Eštočin

Potom, čo som sa pripojil do komunity Nefér Výhoda, celá spolupráca začala mať raketový štart. Urobil som správne rozhodnutie! 

referenia Monika Serišova

Dnes som veľmi rada, že aj napriek prvotným obavám som sa pridala k tejto komunite. Získala som podporu, informácie a systém, vďaka ktorému dnes dokážem nielen navyšovať príjem, ale sa aj neustále vzdelávať a napredovať. 

logo maos veba

UPOZORNENIE: Na dosiahnutie akýchkoľvek výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním stránok MAROSVERBA.SK a využívaním služieb berieš na vedomie, že nevlastním a nerobím žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom tvojej účasti v týchto mojich programoch, službách alebo materiáloch na stiahnutie. Nemôžem a nezaručujem, že pomocou mojich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahneš konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptuješ a chápeš, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekam zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z mojich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíš s tým, že tvoje výsledky sú výhradne tvoje vlastné a nenesiem žiadnu zodpovednosť za tvoje výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre tvoje osobné použitie.

Copyright © 2017-2021 NeferVyhoda o. z. Všetky práva vyhradené.