Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Objednávka je dokončená!

Ďakujem za nákup! Som nadšený, že sa pridávaš do Facebookovej skupiny s názvom RIEŠENIE a dávaš mi príležitosť pomôcť ti pri tvojom osobnostnom rozvoji.

HESLO PRE VSTUP DO SKUPINY:

11nefervyhoda23

Tvoj vstup do skupiny ti umožní získať prístup k 5-dňovým živým vysielaniam osobnostného rozvoja, ktoré ti pomôžu prekonať prekážky a dosiahnuť tvoje ciele. Taktiež budeš mať možnosť spojiť sa s ostatnými členmi skupiny, ktorí sa tešia na rovnaké zážitky ako ty.

Pridť sa do supiny
logo maos veba

UPOZORNENIE: Na dosiahnutie akýchkoľvek výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním stránok MAROSVERBA.SK a využívaním služieb berieš na vedomie, že nevlastním a nerobím žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom tvojej účasti v týchto mojich programoch, službách alebo materiáloch na stiahnutie. Nemôžem a nezaručujem, že pomocou mojich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahneš konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptuješ a chápeš, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekam zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z mojich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíš s tým, že tvoje výsledky sú výhradne tvoje vlastné a nenesiem žiadnu zodpovednosť za tvoje výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre tvoje osobné použitie.

Copyright © 2017-2021 NeferVyhoda o. z. Všetky práva vyhradené.