Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

10x EFEKTÍVNEJŠIE SEO & COPYWRITING

VĎAKA NÁSTROJU ChatGPT

Zníž náklady na písanie obsahu na minimum vďaka ChatGPT. Vhodné pre články, e-booky aj kurzy.

Email *

Krstné meno *

Spracovanie osobných údajov *

13. APRÍL 2023

(CET) 19:00

Tento 90-minútový živý workshop zmení tvoj pohľad na život.

ŽIVÝ ONLINE WORKSHOP

Na workshope získaš cenné informácie z praxe o tom, ako využiť maximálny potenciál umelej inteligencie s nástrojom ChatGPT. Ukážeme si konkrétne príklady, ako ho použiť pri tvorbe článkov na web a pri tvorení kurzov. Vysvetlíme si, ako sa na tieto texty pozerá Google a či je bezpečné ich použiť pre SEO. Ako bonus získaš našu kópiu 20 overených príkazov, ktoré vieš ihneď použiť.

O ČOM TO BUDE:

  • Čo je ChatGPT a ako funguje

  • Ako ho správne používať a vyťažiť z neho maximum

  • Ako sú texty bezpečné pre SEO? - ako sa pozerá na generované texty Google

  • Príklad využitia pri písaní blogového článku

  • Príklad využitia pri tvorení kurzu

  • 20 konkrétnych príkazov, ktoré môžeš ihneď použiť

JEDINEČNÁ ŠANCA SPOZNAŤ:

Maros Verba

Maroša Verbu 

Mentor, leadership kouč, speaker, inovatívny podnikateľ

Lukáš Šleboda

Lukáša Šlebodu

Expert na online business, CEO Sleboda.sk

CHCEM VSTUPENKU ZDARMA

ČO ĽUDIA HOVORIA O NEFÉR VÝHODA™

referencia Vierka Bejdová

Som rada, že konečne môžem spolupracovať s ľuďmi, ktorí k svojej práci pristupujú profesionálne, ľudsky a sú ochotní mi poradiť tie správne kroky k rozvíjaniu môjho podnikania.

referencia Tomáš Eštočin

Potom, čo som sa pripojil do komunity Nefér Výhoda, celá spolupráca začala mať raketový štart. Urobil som správne rozhodnutie! 

referenia Monika Serišova

Dnes som veľmi rada, že aj napriek prvotným obavám som sa pridala k tejto komunite. Získala som podporu, informácie a systém, vďaka ktorému dnes dokážem nielen navyšovať príjem, ale sa aj neustále vzdelávať a napredovať. 

logo maos veba

UPOZORNENIE: Na dosiahnutie akýchkoľvek výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním stránok MAROSVERBA.SK a využívaním služieb berieš na vedomie, že nevlastním a nerobím žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom tvojej účasti v týchto mojich programoch, službách alebo materiáloch na stiahnutie. Nemôžem a nezaručujem, že pomocou mojich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahneš konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptuješ a chápeš, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekam zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z mojich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíš s tým, že tvoje výsledky sú výhradne tvoje vlastné a nenesiem žiadnu zodpovednosť za tvoje výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre tvoje osobné použitie.

Copyright © 2017-2021 NeferVyhoda o. z. Všetky práva vyhradené.