Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Maroš Verba

Organizačný manažér tímu Nefér Výhoda

Marketer, speaker, business stratég, online marketing educator a marketing consultant.

Pomôžem Ti stať sa hviezdou vlastného podnikania...

Objavil som, čo vedci a veda prináša, spojil som to s dokonalým online nástrojom na marketing.

TVOJ SKVELÝ POCIT, TVOJE PODNIKANIE 

Využi výhody aj TY

Kto je Maroš?

Moje zdravie, kondícia a focus boli vždy pre mňa dôležité, ale čas mi veľmi rýchlo utekal. Ako zamestnanec som vystriedal rôzne zamestnania, mal som manuálnu prácu, ale aj administratívne zamestnanie. V každom zamestnaní mi vadila nesloboda, časová, finančná a celkovo rôzne obmedzenia. Žil som od výplaty do výplaty a bál som sa o svoju budúcnosť.


Rozhodnutie začať podnikať bol môj najlepší životný krok, ale moje skúsenosti boli, že som chodieval neskoro večer spať, skoré ranné vstávanie a spanie na rôznych hoteloch. Vykonávanie viac činností naraz a neustále vyrušovanie tzv. multi-tasking. To všetko sa odrazilo na mojej pamäti a koncentrácii. Keď som si raz sadol, aby som sa pripravil na prezentáciu a moje baterky boli totálne vybité, nemohol som sa sústrediť viac ako 3 min. Bolo to nepríjemné a nemohol som z toho ani dobre spať. Preto dnes chápem, ako môže byť náročné skĺbiť zamestnanie, rodinu, a ešte aj začať podnikať.


Objavil som, čo vedci a veda prináša, spojil som to s dokonalým nástrojom na online marketing. Konečne existuje riešenie, ako získať kvalitný život. Mať dostatok času a súčasne riadiť svoje podnikanie z domu.

TVOJ ŽIVOT. TVOJ RYTMUS. TVOJ DOBRÝ POCIT.

Už viac nemusíš ísť cestou pokusu a omylu.

Využi šancu aj TY

PUBLIKOVANÉ

O ČOM SA NAJVIAC DISKUTUJE?

Rozhovor so spoluzakladateľkou ambiciózneho projektu Nefér Výhoda

Úspešný a kvalitný život k vám nepríde sám od seba. Ak ho chcete, musíte začať robiť veci inak. V tejto myšlienke tkvie poslanie projektu Nefér Výhoda. Robiť veci inak, posúvať život k lepšiemu a pomáhať aj úplne bežným ľuďom dosahovať ich ciele.

Čo je ale tá „nefér výhoda“?

Zisti viac

Konferencia nabitá informáciami od tých najlepších lídrov! Dávid Zbojek, Inna Semi, Jiří Šedek, Michal a Ondra Smejkalovi, Alexandr Kazulin, Nina Kormoczi, Rudolf Kováč, Maroš Verba či Martin Mažár.

Zisti viac

Hosťom v Talk s Ivanou bol Maroš Verba

Položte si dve najdôležitejšie otázky svojho života. Kým sa chcem stať? A čo chcem mať?

A ak náhodou Vašou odpoveďou je, že sa chcete stať podnikateľom, tak projekt Nefér Výhoda považujem za ligu majstrov v podnikaní.Zisti viac

 A čo o mne hovoria ostatní?

Erika Hrubovská

Komunikácia a spolupráca “na diaľku” funguje vďaka dnešným technológiám bezproblémovo. 

Nefer Vyhoda ma posúva...Jakub Kočerha

Maroš mi otvoril oči, inšpiroval a do dnes mi poskytuje informácie a návod Nefér Výhoda. Za podporu a motiváciu mu patrí veľké Ďakujem. 

Partnerstvo s Marošom!

Pomôžem Ti na tvojej ceste moderného podnikania

Si človek, ktorý túži získať viac času do svojho života? Túžiš zarábať v online priestore? Uvedomuješ si silu moderného podnikania, no zatiaľ si nenašiel toho správneho partnera či systém? Páčilo by sa ti profitovať 24/7 prostredníctvom funkčných nástrojov a stratégií? 

ÚSPECH MILUJE RÝCHLOSŤ

  • Individuálne mentorovanie 

  • Nefér Výhoda business model

  • Získaš celoživotný nástroj na online podnikanie

  • E-Book ZDARMA