Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

inventura workbook

Stiahni ZDARMA

ZAČNI INVENTÚROU ŽIVOTA

Vyplň svoje meno a email a stiahni si workbook.

Email *

First Name *

Tvoj súhlas so spracovaním osobných údajov *

Maroš Verba

Mentor, leadership kouč, speaker, inovatívny podnikateľ, zakladateľ občianského združenia Nefér Výhoda™. 

Som nadšený z toho, že si tu. Budem vychádzať z toho, že si pripravený na nový level života, aby si žil bohatý a harmonický život. V živote každého človeka prichádzajú obdobia, kedy si potrebujeme ‚‚upratať’’ život, priority a nastaviť ciele pre nový level kvality života. Preto som vytvoril workbook pre vytvorenie si jasnej vízie a konkrétnych cieľov. 

Ver mi, že teraz je správny čas začať počúvať vnútorný hlas a žiť v súlade s najvyšším poslaním. Len tak môžeš žiť naplnený, bohatý a prosperujúci život.

Si pripravený na nový level svojho života?

Som pripravený
logo maos veba

UPOZORNENIE: Na dosiahnutie akýchkoľvek výsledkov je potrebná ozajstná statočnosť a odhodlanie. Používaním stránok MAROSVERBA.SK a využívaním služieb berieš na vedomie, že nevlastním a nerobím žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo zdravotných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom tvojej účasti v týchto mojich programoch, službách alebo materiáloch na stiahnutie. Nemôžem a nezaručujem, že pomocou mojich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahneš konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptuješ a chápeš, že výsledky sa u každého jednotlivca líšia. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekam zodpovednosti za voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z mojich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíš s tým, že tvoje výsledky sú výhradne tvoje vlastné a nenesiem žiadnu zodpovednosť za tvoje výsledky. Všetko na tejto stránke je len pre tvoje osobné použitie.

Copyright © 2017-2021 NeferVyhoda o. z. Všetky práva vyhradené.